Turku Rogaining Sprint 2018 27.5.2018
Ilpoisten Vuorenkävijät Kerttula Raisio
Tulokset avoin kilpailu Oma sarja Pisteet Aika Sakot
D 1 . Ylikylä Sanna Rastikarhut D 126 1:53:21 0
D 2 . Perasto Riikka Turku D 117 2:02:22 -6
D 3 . Lundell Laura RajakivenKiertäjät D 108 1:56:21 0
D 4 . Aro Tuula Turun Metsänkävijät D40 102 2:00:25 -2
D 5 . Mattila Elina Littoisten Pirtapiiat D40 99 1:58:19 0
D 6 . Kalliola Pirkko Maarian Mahti D55 98 1:57:13 0
D 7 . Randell Piia Turun Metsänkävijät D 97 2:00:03 -2
D 8 . Lainio Saija Turun NMKY D40 95 1:45:11 0
D 9 . Mäkelä Tiina RaTU D40 95 1:59:16 0
D 10 . Nokka Katja Rasti-88 D40 95 2:01:10 -4
D 11 . Auvinen Katja Turun Tähti-Tytöt D40 94 1:56:46 0
D 12 . Kujala Terhi Pohjankyrön Rasti D 93 2:00:38 -2
D 13 . Kosonen Anni Kaarinan Korpiklaani D 92 1:52:50 0
D 14 . Virrasoja Terhi Åbo Klyx D 88 1:59:09 0
D 15 . Viitala Pirjo Turun Metsänkävijät D55 83 2:04:45 -10
D 16 . Holmroos Mari Littoisten Pirtapiiat D40 79 1:49:53 0
D 17 . Pekonen Jenni Muonion Kiri D 77 1:59:11 0
D 18 . Hovirinta Marjo Turun Metsänkävijät D55 76 1:58:08 0
D 19 . Ruokonen Maija Turun NMKY D40 73 2:05:46 -12
D 20 . Meskanen Seija D40 70 1:59:31 0
D 21 . Vahala Kaisla Nuotiotytöt D18 69 2:00:21 -2
D 22 . Suominen Salli RajakivenKiertäjät D 65 1:53:07 0
D 23 . Lainema Maija MS Parma D55 64 1:48:36 0
D 24 . Lehtola Paula Turku D 63 1:55:20 0
D 25 . Björklund Sini Helsinki D 46 1:57:13 0
D18 1 . Vahala Kaisla Nuotiotytöt D18 69 2:00:21 -2
D40 1 . Aro Tuula Turun Metsänkävijät D40 102 2:00:25 -2
D40 2 . Mattila Elina Littoisten Pirtapiiat D40 99 1:58:19 0
D40 3 . Kalliola Pirkko Maarian Mahti D55 98 1:57:13 0
D40 4 . Lainio Saija Turun NMKY D40 95 1:45:11 0
D40 5 . Mäkelä Tiina RaTU D40 95 1:59:16 0
D40 6 . Nokka Katja Rasti-88 D40 95 2:01:10 -4
D40 7 . Auvinen Katja Turun Tähti-Tytöt D40 94 1:56:46 0
D40 8 . Viitala Pirjo Turun Metsänkävijät D55 83 2:04:45 -10
D40 9 . Holmroos Mari Littoisten Pirtapiiat D40 79 1:49:53 0
D40 10 . Hovirinta Marjo Turun Metsänkävijät D55 76 1:58:08 0
D40 11 . Ruokonen Maija Turun NMKY D40 73 2:05:46 -12
D40 12 . Meskanen Seija D40 70 1:59:31 0
D40 13 . Lainema Maija MS Parma D55 64 1:48:36 0
D55 1 . Kalliola Pirkko Maarian Mahti D55 98 1:57:13 0
D55 2 . Viitala Pirjo Turun Metsänkävijät D55 83 2:04:45 -10
D55 3 . Hovirinta Marjo Turun Metsänkävijät D55 76 1:58:08 0
D55 4 . Lainema Maija MS Parma D55 64 1:48:36 0
H 1 . Jaakkola Jari Maarian Mahti H40 173 1:56:30 0
H 2 . Virtanen Matti Vahdon Tuisku H40 160 1:59:55 0
H 3 . Itkonen Otto Turun Suunnistajat H 158 1:59:57 0
H 4 . Palo Ari Turun Metsänkävijät H40 144 2:00:41 -2
H 5 . Lainema Timo Turun Metsänkävijät H55 144 2:00:47 -2
H 6 . Laaksonen Mika Ne vikatikit H40 137 1:58:36 0
H 7 . Lehtonen Jukka Turun NMKY H55 134 1:59:38 0
H 8 . Jakobsson Kari Turku H 133 1:57:30 0
H 9 . Ilmarinen Markus Hiidenkiertäjät H 132 1:58:02 0
H 10 . Holmroos Joni Turun Sinikotkat H40 132 1:59:26 0
H 11 . Viikari Pekka Turun NMKY H40 132 2:07:27 -16
H 12 . Stenholm Pekka Raasto H40 129 2:00:15 -2
H 13 . Miettinen Heikki H40 124 1:57:36 0
H 14 . Tenhunen Joni Turun Metsänkävijät H40 122 2:06:34 -14
H 15 . Heino Mikko Koroisten Ritarit H40 121 2:04:28 -10
H 16 . Heikkilä Vesa OK EMitVit H 121 2:04:34 -10
H 17 . Koivisto Tapani Kaarina H 120 1:57:22 0
H 18 . Silta-aho Pentti H40 117 2:01:09 -4
H 19 . Kössi Jouko Jokikylän Pojat H55 114 2:02:10 -6
H 20 . Kurkilahti Mika Liedon Eränkävijät H40 114 2:05:43 -12
H 21 . Kallio Matti Åbo Klyx H 111 2:00:55 -2
H 22 . Heikkinen Mika H40 111 2:02:16 -6
H 23 . Seppä Janne  Hal Bro H40 110 2:01:11 -4
H 24 . Sellman Klaus NorsU H40 109 1:57:18 0
H 25 . Lindström Petri Kaarina H40 108 1:56:32 0
H 26 . Niinikoski Harri Turku H40 108 1:58:54 0
H 27 . Mäki Tero Turun Metsänkävijät H 105 1:54:22 0
H 28 . Lehtinen Marko Salon Vilpas H40 104 1:54:27 0
H 29 . Pajula Teemu Pajulan rasti H40 102 1:54:15 0
H 30 . Välke Olli Turun NMKY H40 101 2:11:06 -24
H 31 . Mavrynsky Denys PCAS H 100 2:00:20 -2
H 32 . Heikkilä Anssi  NARU H40 98 1:58:42 0
H 33 . Niemi Esa Turun Latu H55 96 1:59:21 0
H 34 . Jantunen Miiro Åbo Klyx H 95 1:48:54 0
H 35 . Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat H40 95 2:03:14 -8
H 36 . Freman Petri FMR H40 93 2:06:59 -14
H 37 . Lainema Ilkka MS Parma H65 92 1:58:06 0
H 38 . Eklund Marko Turun Latu H40 91 1:52:42 0
H 39 . Laine Jukka NaSU H65 88 1:59:20 0
H 40 . Vahala Juha-Pekka  Mustavuoren Sissit H40 86 2:12:11 -26
H 41 . Kosonen Tapani Mustavuoren Sissit H55 83 1:57:00 0
H 42 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 83 2:04:44 -10
H 43 . Manninen Juha-Matti Turun Suunnistajat H 81 1:54:38 0
H 44 . Liukkonen Jukka Åbo Klyx H 55 1:46:33 0
H40 1 . Jaakkola Jari Maarian Mahti H40 173 1:56:30 0
H40 2 . Virtanen Matti Vahdon Tuisku H40 160 1:59:55 0
H40 3 . Palo Ari Turun Metsänkävijät H40 144 2:00:41 -2
H40 4 . Lainema Timo Turun Metsänkävijät H55 144 2:00:47 -2
H40 5 . Laaksonen Mika Ne vikatikit H40 137 1:58:36 0
H40 6 . Lehtonen Jukka Turun NMKY H55 134 1:59:38 0
H40 7 . Holmroos Joni Turun Sinikotkat H40 132 1:59:26 0
H40 8 . Viikari Pekka Turun NMKY H40 132 2:07:27 -16
H40 9 . Stenholm Pekka Raasto H40 129 2:00:15 -2
H40 10 . Miettinen Heikki H40 124 1:57:36 0
H40 11 . Tenhunen Joni Turun Metsänkävijät H40 122 2:06:34 -14
H40 12 . Heino Mikko Koroisten Ritarit H40 121 2:04:28 -10
H40 13 . Silta-aho Pentti H40 117 2:01:09 -4
H40 14 . Kössi Jouko Jokikylän Pojat H55 114 2:02:10 -6
H40 15 . Kurkilahti Mika Liedon Eränkävijät H40 114 2:05:43 -12
H40 16 . Heikkinen Mika H40 111 2:02:16 -6
H40 17 . Seppä Janne  Hal Bro H40 110 2:01:11 -4
H40 18 . Sellman Klaus NorsU H40 109 1:57:18 0
H40 19 . Lindström Petri Kaarina H40 108 1:56:32 0
H40 20 . Niinikoski Harri Turku H40 108 1:58:54 0
H40 21 . Lehtinen Marko Salon Vilpas H40 104 1:54:27 0
H40 22 . Pajula Teemu Pajulan rasti H40 102 1:54:15 0
H40 23 . Välke Olli Turun NMKY H40 101 2:11:06 -24
H40 24 . Heikkilä Anssi  NARU H40 98 1:58:42 0
H40 25 . Niemi Esa Turun Latu H55 96 1:59:21 0
H40 26 . Kajavalta Jyrki Turun Suunnistajat H40 95 2:03:14 -8
H40 27 . Freman Petri FMR H40 93 2:06:59 -14
H40 28 . Lainema Ilkka MS Parma H65 92 1:58:06 0
H40 29 . Eklund Marko Turun Latu H40 91 1:52:42 0
H40 30 . Laine Jukka NaSU H65 88 1:59:20 0
H40 31 . Vahala Juha-Pekka  Mustavuoren Sissit H40 86 2:12:11 -26
H40 32 . Kosonen Tapani Mustavuoren Sissit H55 83 1:57:00 0
H40 33 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 83 2:04:44 -10
H55 1 . Lainema Timo Turun Metsänkävijät H55 144 2:00:47 -2
H55 2 . Lehtonen Jukka Turun NMKY H55 134 1:59:38 0
H55 3 . Kössi Jouko Jokikylän Pojat H55 114 2:02:10 -6
H55 4 . Niemi Esa Turun Latu H55 96 1:59:21 0
H55 5 . Lainema Ilkka MS Parma H65 92 1:58:06 0
H55 6 . Laine Jukka NaSU H65 88 1:59:20 0
H55 7 . Kosonen Tapani Mustavuoren Sissit H55 83 1:57:00 0
H55 8 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 83 2:04:44 -10
H65 1 . Lainema Ilkka MS Parma H65 92 1:58:06 0
H65 2 . Laine Jukka NaSU H65 88 1:59:20 0
H65 3 . Inki Pekka Turun Metsänkävijät H65 83 2:04:44 -10
J40 1 . Putkuri Tommi, Luoto Mika Turun Metsänkävijät J40 163 2:00:33 -2
J40 2 . Jokioinen Esa, Inna Lauri OK Jockis J40 142 1:58:33 0
J40 3 . Tuokko Esa, Virtanen Kari NaSU J40 128 1:59:55 0
J40 4 . Nurminen Mikko, Peltola Matti Takalaiton J40 117 2:09:17 -20
J40 5 . Salste Kalle, Nyman Jonas Turun Suunnistajat J40 110 1:59:33 0
J40 6 . Saarela Tuukka, Järvinen Mikko Lätynkääntäjät J40 100 1:58:48 0
J40 7 . Farkas David, Kuczora Eva Go Katica J40 99 1:58:41 0
J40 8 . Välke,Jurvanen,Meskanen,Lepistö Merileijonat J40 71 1:52:53 0
JD 1 . Salmi Anna, Sopanen Nelly Maarian Mahti JD 102 1:55:51 0
JD 2 . Lähteenmäki Inka, Alanen Anna Raision KilliNallit JD 101 1:56:06 0
JD 3 . Harve Liisa, Rauhala Elina Kilon Kipinät JD 90 1:56:48 0
JD 4 . Pietilä Maiju, Leino Sari Rymättylän Märssyvahdit JD 87 2:01:53 -4
JD 5 . Leino Liisa, Ruohola Maria Mikaelin Sinikellot JD 82 1:59:57 0
JD 6 . Jalava Jenni, Tanner Suvi  Raision KilliNallit JD 82 2:02:02 -6
JD 7 . Bütt Kristiina, Sibelius Katja Rymättylän Märssyvahdit JD 78 1:51:36 0
JD 8 . Väinölä Susanna, Väinölä Silja Maarian Kämmekät JD 71 1:55:52 0
JD 9 . Virtala E, Laukkanen M Raision KilliNallit JD 68 1:54:42 0
JD 10 . Rastas P, Kankare N, Mikkola O Mikaelin Sinikellot JD 67 1:54:24 0
JD 11 . Hirvonen Marika, Hirvonen Marjut Kaarinan Sädetytöt JD 61 2:07:03 -16
JD 12 . Kolehmainen S, Suojanen E Lätynkääntäjät JD1518 59 1:56:04 0
JD 13 . Roiva,Saarel,Sandel,Fagerho,Mäkine Lätynkääntäjät JD 50 2:07:34 -16
JD 14 . Oksa Tiia, Oksa Petra Turku/Tampere JD 44 1:43:26 0
JD 15 . Nummela Laura, Latva Viivi-Iines Oriveden Eräsudet JD1518 44 1:44:00 0
JD 16 . Hakamäki-Salo Marjo, Muikku Kati Rymättylän Märssyvahdit JD 40 1:49:22 0
JD 17 . Kantonen,Näse,Mandell,Pietarinen Lätynkääntäjät JD 32 1:51:08 0
JD1518 1 . Kolehmainen S, Suojanen E Lätynkääntäjät JD1518 59 1:56:04 0
JD1518 2 . Nummela Laura, Latva Viivi-Iines Oriveden Eräsudet JD1518 44 1:44:00 0
JH 1 . Putkuri Tommi, Luoto Mika Turun Metsänkävijät J40 163 2:00:33 -2
JH 2 . Karhunen Antti, Kääriäinen Sami Turun Metsänkävijät JH 151 2:03:09 -8
JH 3 . Jokioinen Esa, Inna Lauri OK Jockis J40 142 1:58:33 0
JH 4 . Tuokko Esa, Virtanen Kari NaSU J40 128 1:59:55 0
JH 5 . Aho Joonas, Palola Aleksi Turku JH 120 1:58:47 0
JH 6 . Nurminen Mikko, Peltola Matti Takalaiton J40 117 2:09:17 -20
JH 7 . SalonenJ,PohjanenL,MannerjokiV Jokikylän Pojat JH 115 1:58:57 0
JH 8 . Suntioinen Ville, Tuomarila Tommi Raadelman Rastijussit JH 114 1:50:32 0
JH 9 . Holmroos Sakari, Röntynen Leevi Turun Sinikotkat JH1518 114 1:59:55 0
JH 10 . Salste Kalle, Nyman Jonas Turun Suunnistajat J40 110 1:59:33 0
JH 11 . Summanen Oskari, Ekqvist Jani RastiPiikkiö JH 108 1:56:00 0
JH 12 . Kiviniemi Jaakko, Kiviniemi Jussi Turun Eränkävijät JH 104 1:59:00 0
JH 13 . Toivola Juho, Länsipuro Harri Erä-Pirkot JH 103 1:57:54 0
JH 14 . Saarela Tuukka, Järvinen Mikko Lätynkääntäjät J40 100 1:58:48 0
JH 15 . Nummela Ville, Latva Mikael Oriveden Eräsudet JH 98 1:53:51 0
JH 16 . Ruuhi T, Virrasoja T, Holm H Mellilän Menninkäiset JH 97 1:49:35 0
JH 17 . Loimaala Kris, Loimaala Miska Maarian Tähkät JH 87 1:56:30 0
JH 18 . Lappalainen Jouni, Keltto Johannes Räyskälän urheilijat JH 83 1:58:15 0
JH1518 1 . Holmroos Sakari, Röntynen Leevi Turun Sinikotkat JH1518 114 1:59:55 0
JHD 1 . Kurppa Pirjo,  Mattila Erkki Maarian Mahti JHD 134 1:57:48 0
JHD 2 . Kalamies Sami, Korte Maarit  Turun Suunnistajat JHD 118 1:59:36 0
JHD 3 . Wall Milla, Ala-Äijälä Janne Littoisten Pirtapiiat JHD 116 2:05:10 -12
JHD 4 . Kunttu Lotta, Wärnman Patrik RastiPiikkiö JHD 110 1:59:52 0
JHD 5 . Farkas David, Kuczora Eva Go Katica J40 99 1:58:41 0
JHD 6 . Koskela Olli, Ollola Anna Jaakon Samoojat JHD 87 1:58:21 0
JHD 7 . Välke,Jurvanen,Meskanen,Lepistö Merileijonat J40 71 1:52:53 0
JHD 8 . Leisko Jaana, Tenho Niko Turku JHD 69 1:49:47 0
JHD 9 . Eronen J, Juvonen M, Marjamäki P Littoisten Pirtapiiat JHD 66 1:54:42 0
JHD 10 . Sippola H, Ketovuori S, Maunula I Mynämäen Maahiset JHD 58 1:52:40 0
JHD 11 . Nummela Luukas, Latva Raakkel Oriveden Eräsudet JHD14 39 1:49:00 0
JHD 12 . Mäki J, Peltola J, Saarinen S Kyrön Kiurut & Kokot JHD 26 1:28:02 0
JHD 13 . Elo Velmu, Parente Julie Ilpoisten Vuorenkävijät JHD14 9 1:58:43 0
JHD14 1 . Nummela Luukas, Latva Raakkel Oriveden Eräsudet JHD14 39 1:49:00 0
JHD14 2 . Elo Velmu, Parente Julie Ilpoisten Vuorenkävijät JHD14 9 1:58:43 0
ULKOP 1 . Antikainen Maippi MS Parma ULKOP 107 1:52:58 0